Author: 4***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fin peruk jättefin
Färg: Brun | 1 photo(s)
Price: 169kr
Original Price: 175kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Vikt | 260 g |
| Längd | 60 cm |
| Krona | 58 cm |
| SKU | sb2209295067596118 |
Author: 4***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fin peruk jättefin
Färg: Brun | 1 photo(s)
Author: y***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: jättefin realistisk peruk
Färg: Rostad brun | 1 photo(s)
Author: m***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Det är mycket fin och mycket bra kvalitet
Färg: Brun | 1 photo(s)
Author: b***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow lovet it!! Good quality 👌 عن جد روعة و الجوده جيده
Färg: Brun | 2 photo(s)